Tréninkový program 2020

2. Pátek - sraz v 18:00 hod. na hřišti

Nadcházející zápasy

• Soutěžní utkání - O Pohár předsedy OFS - PLAY OFF - 1. kolo| 20.6.2020
  • Od 16:00 nás na hřišti Martínkovic čeká utkání 1. kola play off Poháru předsedy OFS. Pokud utkání zvládneme, budeme hrát příští týden o konečné 5. místo v turnaji. V opačném případě nám hrozí utkání o místo 7.

Užitečné odkazy

Fotbalunas.cz

Fotbal.cz

Khfotbal.cz

Novinky - fotbal muži

7. dubna výkonný výbor FAČR oficiálně oznámil, že letošní sezóna amatérského fotbalu je ukončena. Konečné umístění odpovídalo průběžnému pořadí po podzimní části, takže v ročníku 2019/20 jsme obsadili 5. místo se ztrátou 7 bodů na vítěze ze Stárkova. Během 11 podzimních zápasů jsme získali 18 bodů za 6 výher a 5x jsme odešli poraženi. Celkové skóre...

Na webových stránkách ČUS - https://www.cuscz.cz/novinky/mimoradna-bezpecnostni-opatreni-covid-19-nove.html naleznete aktuální informace k vyhlášeným krizovým opatřením ze strany Vlády ČR v souvislosti s výskytem onemocnění COVID-19 .