• Každý pátek od 8.12.2023  začátek od 17:30 hodin.

• Středy 17:30 hodin - venkovní trénink.
  • Pátky 17:30 hodin - hala.
  • Nedělě - dle dohody.

Přátelská utkání:

• 10.2.2024 neděle od 14 hodin na UMT Nové Město nad Metují. Soupeř MFK Nové Město nad Metují.
  • Výsledek zápasu: Velká Jesenice 0:2 MFK Nové Město (poločas 0:0).

• 25.2.2024 neděle od 12 hodin na UMT Nové Město nad Metují. Soupeř TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší.
  • Výsledek zápasu: Velká Jesenice 3:0 TJ Baník Rtyně (poločas 0:0).  Góly: 2x L.Tulej, 1x Patrný.

• 2.3.2024 sobota od 16 hodin na UMT Trutnov. Soupeř TJ Sokol Staré Buky - soupeř hraje okresní soutěž Trutnovska a v podzimní části sezóny sídlí na 6. místě z 16 týmů

• Výsledek zápasu: Velká Jesenice 3:3 TJ Sokol Staré Buky  (poločas 2:1). Góly: 1x L.Tulej, 1x Patrný a 1x Voráček

• 9.3.2024 sobota od 10 hodin na UMT Nové Město nad Metují . Soupeř TJ Jiskra Kocbeře - soupeř hraje 1.B třídu sk. A a v podzimní části sezóny sídlí na 13. místě ze 14 týmů.

• Výsledek zápasu: Velká Jesenice 1:2 TJ Jiskra Kocbeře (poločas 1:2). Góly: 1x Voráček

• Zápas byl předčasně ukončen v 78 minutě po neukázněnosti hostujícího hráče Kocbeře.

• 17.3.2024 neděle od 10 hodin na UMT Nové Město nad Metují . Soupeř SK Přepychy - soupeř hraje 3. třídu okresní souteže Rychnova a v podzimní části sezóny sídlí na 1. místě z 12 týmů.