Mezilesí 1:0 VELKÁ JESENICE. Poločas 1:0.

Datum a čas: sobota 7. 9. 2019 16:00

Rozhodčí: Hampl David, Buchta Petr, Merbs Rudolf

Počet diváků: 50

ŽK: Jakub Vít, Tomáš Tulej

Jak už to tak bývá, po euforii přichází tvrdé vystřízlivění. Toto se bohužel nevyhnulo ani nám, když další sobotu jsme zajížděli na zápas na Mezilesí, které během prvních třech kol nezískalo jediný bod a krčilo se na samém dně tabulky. Zápas jsme rozhodně nepodcenili, protože s Mezilesím jsme za poslední dobu odehráli spoustu utkání a víme, že především na jejich hřišti se body nezískávají lehce. Bohužel se nám v první půli nepodařilo využít několika dobrých možností a stala se ta nejhorší možná varianta, když z brejku domácí Škoda s přispěním teči jednoho z našich obránců dal gól na 1:0. Za sychravého počasí jsme před sebou měli k dispozici celý druhý poločas, během kterého se ale bohužel nepodařilo prolomit střeleckou smůlu, a tak se zrodilo velké překvapení, když jsme si z Mezilesí neodvezli ani jeden bod a zároveň si připsali první prohru po 28 zápasech.

Autor: Petr Hlávko