Kolo 3. - Velká Jesenice vs Machov 4:2

09.09.2019

VELKÁ JESENICE 4:2 Machov . Poločas 3:2.

Střelci: ⚽ 3.min Železov Pavel, ⚽ 28.min Pataki Jan (vl.),⚽ 35.min Vít Jakub, ⚽ 55.min Paďour Jan - ⚽ 12.min Scholz Vojtěch, ⚽ 14.min Scholz Vojtěch

Kolo: #3

Datum a čas: neděle 1. 9. 2019 17:00

Rozhodčí: Bareš Marcel, Ježek Jakub, Krejska Roman

Počet diváků: 130

ŽK: Jan Marel, Matěj Cohorna

Domácí zápas s Machovem lze bez nadsázky nazvat jako zápas podzimu, neboť se proti sobě postavila družstva, která v minulé sezóně do poslední minuty bojovala o celkové vítězství v soutěži a letos přes léto navíc ještě posílila. Tento zápas byl přímým soubojem o první místo a hrálo se před velmi slušnou diváckou kulisou. Zápas se divákům musel líbit, protože úroveň utkání převyšovala standard soutěže, padlo hodně gólů a bylo k vidění několik zvratů. Do vedení jsme se dostali hned ve 3. minutě, když si před vápnem zasekl míč Železov a přesnou střelou na vzdálenější tyč otevřel skóre. V rozmezí 12. až 14. minuty se hostům, především zásluhou střelce Scholze, podařilo skóre otočit. Stejný počin se naštěstí ještě do poločasového hvizdu povedl i nám, když si nejprve jeden z hostujících obránců srazil míč do vlastní sítě, a následně v 35. minutě dal vedoucí gól na 3:2 Kuba Vít. Druhý poločas už, co se branek týče, nebyl tak divoký. Jedinou trefu v druhé fázi utkání zařídil střídající Honza Paďour, který krásně, a hlavně přesně, přehodil hostujícího brankáře zpoza velkého vápna. Šance, které byly následně k vidění, již dalším gólem neskončily a Jesenice mohla slavit veledůležité vítězství proti jednomu z největších favoritů na vítězství v soutěži.