Volejbal

Oficiální volejbalový tým TJ Sokol Velká Jesenice

Volejbalové mužstvo se schází každý pátek v závislosti na meteorologických podmínkách. Využivají Jesenické antukové hříště, nebo vnitřní prostory v tělocvičně.

2. ročník Volejbalového turnaje

Dne 9. září 2023 se ve sportovním areálu ve Velké Jesenici uskutečnil 2. ročník Volejbalového turnaje v odbíjené pod záštitou TJ Sokol Velká Jesenice.

Do turnaje se přihlásilo celkem pět mužstev, domácí tým TJ Sokol Velká Jesenice, tým z Bystrého a tři týmy z Nového Města nad Metují. Domácímu týmu ve složení Jaklová, Valešová, Vohralíková, Mach, Toman, Trompisch se podařilo obhájit loňské první místo po vítězstvích 2:1, 2:0, 2:0 a 2:1. Systém turnaje každý s každým do konečných 25 bodů s rozdílem o dva a na výsledné dva vítězné sety byl náročný, ale díky dobré organizaci se podařilo vše zvládnou a všechny týmy si turnaj velmi chválily.

Zároveň bychom rádi vyzdvihli sponzory, kteří do turnaje poskytly dary. Jednalo se o starostu Velké Jesenice, obec Velká Jesenice, TJ Sokol Velká Jesenice, AGRO CS a.s., R2 Sport bike a CTM bike sport, stavebniny Pro-Doma a BAK stavební společnost a.s. Občerstvení bylo zajištěno v Restauraci Na hřišti, a i zde bylo vše bez výhrad a restauraci patří velký dík za zajištění všeho co bylo potřeba.

Turnaj byl velmi povedený a těšíme se na další v příštím roce.

Podklady poskytl V. Mach. Děkuji :-)

Kontaktní formulář - Rostislav Toman

V případě dotazů k volejbalovému týmu, kontaktujte předsedu volejbalového družstva Rostislava Tomana na tel. 734 155 826, nebo přes níže uvedený formulář.